Kontakt os via telefon eller mail

Kontakt

os

 

På denne side finder du kontaktoplysninger på Ungerådgivningen og på vores medarbejdere

Kontakt os på

+45 72 32 55 50

Møllestræde 13
B+C 3400 Hillerød

ung3400@hillerod.dk

MEDARBEJDERE

Det er os du møder i Anonym Ungerådgivning

Sarah Vandall Andersen
Sarah Vandall Andersen

Sara@hillerod.dk

SIF MØLLER JENSEN
SIF MØLLER JENSEN

sifje@hillerod.dk

Mette Elbæk Hansen
Mette Elbæk Hansen

Meta@hillerod.dk

Anne Kamp
Anne Kamp

Akamp@hillerod.dk

Morten Rudi Porsgaard
Morten Rudi Porsgaard

Mpor@hillerod.dk

Lene Skovgaard Christiansen
Lene Skovgaard Christiansen

Lechr@hillerod.dk

Mikael Holm Conner
Mikael Holm Conner

Mhoa@hillerod.dk